Pogotowie komputerowe

Nasza firma oferuje pogotowie komputerowe, czyli pomoc w awariach Twojego komputera z dojazdem do klienta.

Naprawa, serwis komputerów

Jednym z zadań naszej firmy jest świadczenie usług w zakresie naprawy komputerów.

Cyfrowe centrale telefoniczne

Telefonia VoIP to przede wszystkim: niskie koszty utrzymania, duża wydajność i możliwości rozbudowy, dowolna liczba numerów wewnętrznych, dowolna liczba numerów miejskich.

Systemy rejestracji czasu pracy i kontroli dostępu

System służy do Rejestracji Czasu Pracy pracowników w przedsiębiorstwie, w oparciu o czytniki kart bezstykowych.

Archiwizacja danych

Dane komputerowe należy odpowiednio chronić i zabezpieczać. Archiwizacja danych to proces łatwiejszy niż odtwarzanie danych.

Strony internetowe

Zajmujemy się profesjonalnym tworzeniem stron internetowych. Za naszym pośrednictwem kupicie Państwo domenę oraz hosting.

Telewizja przemysłowa

Zajmujemy się projektowaniem oraz instalacją systemów monitoringu. Gwarantujemy fachową i możliwie najtańszą instalację monitoringu w państwa domu, biurze czy zakładzie pracy.

Sprzedaż sprzętu i oprogramowania

Prowadzimy sprzedaż sprzętu komputerowego i oprogramowania, zakupione produkty możemy dostarczyć i zamontować u klienta. Wykonujemy również modernizacje komputerów oraz doradzamy przy wyborze optymalnych urządzeń.

Sieci komputerowe

Zajmujemy się projektowaniem, instalacją i rozbudową sieci komputerowych zarówno w technologiach przewodowych jak i bezprzewodowych.

Usługi informatyczne

Świadczymy usługi obsługi technicznej w oparciu o stałe umowy serwisowe. Taka forma współpracy cieszy się rosnącym zainteresowaniem, gdyż gwarantuje obniżenie kosztów eksploatacji systemu informatycznego oraz pozwala na planowanie wydatków związanych z informatyką przy zwiększeniu bezpieczeństwa pracy.