O nas

Kim jesteśmy?

O nas

Firma Infobemar istnieje od kilkunastu lat, lecz początki współpracy jej pracowników sięgają znacznie wcześniej. Tworzymy zgrany zespół wykształconych specjalistów. Każdy z nas wybrał dziedziny, w których dąży do perfekcji, dlatego powierzone nam zadania wykonujemy profesjonalnie i fachowo. Przed rozpoczęciem pracy nad nowym projektem przeprowadzamy tzw. „burzę mózgów”, która pozwala nam wyłonić najlepszy możliwy pomysł.

Każdy klient to nowe wyzwanie, które niekiedy wymaga od nas poświęcenia dodatkowego czasu na poznanie nowych technologii wcześniej przez nas nie stosowanych, ale gwarantuje to innowacyjność i wysoki poziom świadczonych usług. Dzięki komunikacji przez Internet odległość pomiędzy klientem, a naszą firmą przestaje mieć znaczenie, co bezpośrednio wpływa na efektywność naszych działań i obniża koszty projektów. Zakres naszych zainteresowań zawodowych jest bardzo szeroki, od stron internetowych i produkcji oprogramowania na zamówienie, poprzez serwisy sprzętu komputerowego, aż do fotografii i reklamy – ze szczegółami można zapoznać się w zakładce Usługi. Pomimo napiętego planu tygodnia znajdujemy czas by odpocząć, pograć w kręgle lub poświęcić chwilę pasji fotografowania, pasji która przeobraziła się w kolejne „narzędzie pracy”.

Jeśli masz jakiś problem natury informatycznej, chcesz zaistnieć w Internecie lub potrzebujesz nietypowego oprogramowania aby usprawnić pracę swojej firmy zgłoś się do nas!